Whatsapp Hemen Arayın Mail Gönderin Araç Talep Formu

VIP ŞOFÖRLÜ KONYA-KEMER TRANSFER

VIP Şoförlü Konya Kemer Transfer

VIP şoförlü Konya Kemer transfer alanında hizmet veren firmalar genel olarak kiralama yani rent a car işleri ile uğraşan firmalar tarafından verilir. Bu firmada belirli segmentlerde bulunan araçları günlük ya da uzun dönemlerde de kiralama fırsatı yakalanabilir. Dikkat edilmesi gereken hususlar ise araçların sigorta primlerinin ve kaskoların kiralamalar için özel olarak kesilmesi işlemidir. Yani kiracı olan ve araç sahibinin olası bir kaza durumunda en az maddi zarar ile çıkması bu noktada önemlidir.

Bu hizmeti veren firmaların bu hususa dikkat ederek kiralamaların özel olarak yapılması durumunda her iki tarafında lehine bir durum oluşturacak şekilde sigorta ve kaskoların yapılması lazımdır. VIP şoförlü Konya Kemer transfer hizmeti alacak kişinin bu konuda iyi bir araştırma yapması gereklidir.

VIP Şoförlü Konya Kemer Transfer Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

VIP şoförlü Konya Kemer transfer hizmetlerinde bu hizmeti veren firmanın turizm ve taşımacılık şirketleri olması başta dikkat edilmesi gereken husustur. Şirket araçlarının sadece şirkette sigortalı olarak çalışan SRC ve psikoteknik belgelerini tamamlamış bulunan ve uzun yol deneyimi olan sürücü aracılığıyla müşterilere ulaşım hizmeti verdiği de bilinmelidir. Şirkette bu tarz belgeleri olmayan kimselerin araç kullanması sonucu trafik cezası alması da gündemi gelmektedir.

Yurt içinde ticari taşıtlarla şoförlü araç kiralama hizmeti vermek için ise bir şirketin mutlaka D2 yetki belgesinin bulunması da gereklidir. Bu tarz unsurlara dikkat edilmesi yolculuk sırasında herhangi bir aksamaya sebep olunmaması açısından önem taşır.

VIP Şoförlü Transfer Hizmetlerini Kimler Kullanabilir?

Kendine özel bir araç veyahutta sürücüye ihtiyaç duyan herkes bu hizmetten faydalanabilmektedir. Kişi araç kullanmak istemeyebilir ya da toplu taşıma aracı ile seyahat etmek zor gelebilir. Bu tarz durumlarda VIP şoförü transfer hizmetlerinden yararlanmak son derece konforlu bir seyahat açısından tercih edilebilir. Eğer ailenizin ya da şirket personelinizin başka bir şehirde programı tatil ya da herhangi bir organizasyonu bulunduğu zaman bu hizmetler uygun bir şekilde seyahat ortamı yaratırlar. Çalışılan kurumun personellerinin ise kontrol programlarına ulaşımları bu şekilde araçlarla da sağlanabilir.