Whatsapp Hemen Arayın Mail Gönderin Araç Talep Formu

VIP ŞOFÖRLÜ HAVAALANI TRANSFER

VIP Şoförlü Havaalanı Transfer

VIP şoförlü havaalanı transfer son zamanlarda sıklıkla kullanılan ve rağbet edilen hizmetlerden biri olmayı başarmıştır. Şehir içi ya da şehirlerarası seyahat eden veyahut da yurt dışından gelen müşterilerin havaalanlarında araçsız bırakmamak adına güvenli bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Şehirlerarası ya da yurt dışı seyahatlerinden belirli bir havaalanı noktasından seyahatlerini araçlar ile devam etmek isteyen müşterilere özel olarak şoförlü transfer sistemlerini hizmete sunmaktayız. Havaalanlarında gidilecek olan yere bir araç kiralama ile kişilerin ulaşması mümkündür ancak bir yere yetişme kaygısı içerisinde olan ve trafiğin stresini çekmek istemeyen kişiler için şoförlü transfer hizmetleri tavsiye edilen bir hizmet sektörüdür.

VIP Şoförlü Havaalanı Transfer Hizmeti Nasıl Yapılır?

VIP şoförlü havaalanı transferi müşterilerin irtibat numarası aracılığı ile bizlere ulaşması neticesinde uçağın hizmet alınacak havaalanına saat kaç itibariyle ulaşacağı belirlenir. Ve VIP araç şoförlerimiz bekleme yapılmaması adına erken bir saat aralığında havaalanına gelerek siz müşterileri karşılar. Yanınızda bulunan araçta olabilecek bavul eşya valiz gibi kişisel eşyaların araca yerleştirilmesinden ulaşımına kadar birçok işte destek sağlanır. Kişilerin kendi özel araçlarının olup olmaması bu hizmeti almalarına engel bir unsur değildir. Havaalanından alınan müşteri belirttiği adrese en kısa sürede ve en güvenli şekilde yolculuk etmesi için elimizden geleni yapmaktayız.

VIP Şoförlü Havaalanı Transfer Hizmet Süreci

Zamanında bakımı yapılmış özel araçlar ile full paket donanıma sahip iç mekân ayrıca son derece profesyonel olan şoförlerimiz sayesinde VIP şoförlü havaalanı transfer hizmeti kusursuz bir şekilde yapılmaya çalışılmaktadır. Bu hizmetin alındığı zaman belirli bir fiyat anlaşması yapılacaktır. Ancak fiyat paketinin içerisine dahil olabilecek oto yol geçişleri köprü kullanım ücretleri gibi ek maliyetler fiyatın içine dahil olup olmadığı da mutlaka konuşulmalıdır. Kişiye özel olarak dizayn edilmiş bu araçlar sayesinde son derece konforlu ve eğlenceli bir yolculuk mümkün olmaktadır. Buradaki amaç sadece kişiyi bir yerden alıp istediği bir noktaya bırakmak değil bu yolculuğun eğlenceli keyif verici ve son derece konforlu bir şekilde olması için elimizden geleni yapmak amaçlarımız arasındadır.