Whatsapp Hemen Arayın Mail Gönderin Araç Talep Formu

VIP ŞOFÖRLÜ HAVAALANI TRANSFER

VIP Şoförlü Otel Transfer

VIP şoförlü otel transfer sistemleri müşterilerin konaklamak amacı ile gelmiş oldukları otelden alınıp havaalanı ya da otogar gibi veyahut da başka bir istedikleri yere güvenli bir şekilde ulaştırılma işlemine denir. Bunun tam tersi söz konusu da olabilmekte. Konaklama amaçlı farklı bir ilden ya da yurt dışından gelecek olan konukların havaalanlarından alınıp konaklamak istedikleri otele ulaştırılmasının en kısa sürede güvenli ve profesyonel şoförler eşliğinde tamamlanmasıdır. Türkiye’de belirli dönemlerde otel turizmi farklı amaçlarla kullanılabiliyor.

Yaz dönemlerinde belirli tatil noktalarında genel anlamda dinlenme amaçlı otel konaklaması yapılırken kış ayları gibi dönemlerde ise genel anlamda iş toplantıları, seminerler, sempozyumlar gibi etkinlikler yine otel gruplarında gerçekleştirilir. VIP şoförlü otel transfer hizmetine ihtiyaç duyan kişiler genel anlamda kendi aracını kullanmak istemeyip trafik sıkıntısı da yaşamak istemeden istedikleri otele ulaşma çabalarını içerir.

VIP Şoförlü Otel Transfer Hizmetlerinin Avantajları

VIP şoförlü otel transfer hizmetlerinin kendi araç ya da toplu ulaşım araçları karşısında birçok olumlu yönü vardır. Kişi kendi aracı ile bir yerden bir yere ulaşmak istediğinde trafik sıkıntısına katlanmak zorunda ya da yolları çok iyi bilmek durumundadır. Varacağı yere acelesi olan kişilerin ise stres yaşamadan ulaşmasını sağlamak transfer hizmetleri ile mümkün bir hale gelmekte. Ayrıca bu transfer araçlarında kişi özel olduğu için aracın içi dolu paket olarak müşteriye sunulmaktadır.

VIP Şoförlü Otel Transfer Şoförleri

Şoförler belirli bir profesyonellik düzeyindedir ve ayrıca araçların temizliğine de son derece dikkat edilir. Bir noktadan diğer noktaya gidiş konusunda amaç sadece ulaştırmak değil bu yolculuğu eşsiz kılmak için elimizden geleni yapmaktır. Genel anlamda otel transfer hizmetleri yaz aylarında Ege ve Akdeniz bölgesinde yoğunluklu olarak kullanılır. Şehirlerarası ya da yurt dışı seyahatleri sonrasında otogar ya da havalimanlarına gelen müşterilerin konaklama amaçlı ve dinlenme amaçlı otellere ulaştırılması konusunda şoförlü otel transfer hizmetlerini kullanmak son derece konforlu bir tatilin başlangıcı olacaktır. Kişilerin belirli bir tarih ve saat aralığı belirterek randevu almaları durumunda uzman şoförlerimiz sayesinde müşteri bekletilmeden istediği noktadan alınıp istediği otele transferi gerçekleştirilecektir.