Whatsapp Hemen Arayın Mail Gönderin Araç Talep Formu

VIP ŞOFÖRLÜ KONYA-ANKARA TRANSFER

VIP Şoförlü Konya Ankara Transfer

VIP şoförlü Konya Ankara transfer hizmetlere veren firmalar yetkili rent a car konusunda çalışan işletmelerce verilmektedir. Bu firmalar sayesinde sadece günlük olarak otomobil kiralama hizmetleri verilmemekte olup kişiye özel olarak dizayn edilen şoförlü ya da şoförsüz seçenekleri ile müşterinin hizmetine sunulan VIP şoförlü araçlarda bulunmaktadır. Bu tür hizmetler internet üzerindeki iletişim numaralarından ulaşım sağlanarak yapılabilmektedir. Müşteri talepleri doğrultusunda karşılıklı olarak görüşmeler neticesinde belirli bir tarih ve saat aralığı belirlenir. Konya’nın hangi ilçesinde olursa olsun müşteriler istedikleri saatlerde transfer hizmetini alabilme lüksüne sahiptir.

VIP şoförlü Konya Ankara transfer hizmetlerini almak için ise rezervasyon yaptırmak gereklidir. Bazı firmalar bu rezervasyonu belirli bir kapora alarak gerçekleştirirler. Bu aşamadan sonra ise VIP aracı kiralamak isteyen kişilerin isim ve soy isimleri firma tarafından verilir. Daha sonra ise verilen ve anlaşılan günde VIP araç şoför ya da şoförsüz şekilde müşterinin hizmetine sunulur.

VIP Şoförlü Araçlarda Kullanım Avantajları

VIP şoförlü Konya Ankara transfer hizmetlerinin birçok faydası ve rahatlığı vardır. Öncelikli olarak rent a car firmalarından kiralanacak olan VIP araçları müşterinin kendi kullanması durumlarında sorumluluk aracı kullanan müşteriye aittir. Yol güzergâhında belirli bir maddi hasarın oluşması ya da trafik ihlalinden kaynaklı bir cezayı durumlarda ücret ayrıca müşteriye yansıtılır. Ancak şoförlü olarak kiralanan VIP araçlarda bu sorumluluk özel şoförlerimize aittir.

VIP şoförlü Konya Ankara Transfer Güvenli Seyahat

Şoförlerimiz SRC belgeli ve psikoteknik belgelerini almış ayrıca uzun yol şoförlüğü deneyimine sahip olan kişilerden meydana gelir. Bu da Konya Ankara üzerindeki transfer hizmetlerinin yol güzergâhlarının bilinçli bir şekilde ilerlemesini ve güvenli bir şekilde seyahat imkânını müşterilere sunmaktadır. Transfer hizmetlerinde güvenli bir seyahat her şeyin önünde gelir.

Güvenli ve hızlı seyahat imkânı sağlandıktan sonra ise VIP aracın içerisindeki donanımlar müşterinin zevk ve ihtiyaçlarına sunulmaktadır. Bu tarz donanımlı bir araçta seyahat etmek ise yolculuğun süresini hissetmeden keyifli ve eğlenceli bir yolculuk deneyimi yaşatır. Ayrıca şoförlü kiralanan araçlarda trafik stresi yaşanmadığından dolayı konforlu bir seyahat yaşanmış olur.