Whatsapp Hemen Arayın Mail Gönderin Araç Talep Formu

VIP Konya Şoförlü Mercedes Vito Araç Kiralama

VIP Konya Şoförlü Mercedes Vito Araç Kiralama

VIP Konya şoförlü Mercedes Vito araç kiralama hizmeti standart olarak araç kiralama hizmetinin yanında aracı kiralamış olduğunuz süre boyunca size eşlik edecek bir şoför hizmeti almanızı sağlayan bir paket bütünüdür.  Özel günlerde trafiğe çıkmak ya da bizzat kullanmak istenmediği durumlarda veyahut da yollarını bilinmediği bir şehir için iş toplantısına gidildiğinde şoförlü araç kiralama ve transfer hizmetlerini de tercih etmek kişiye zaman kazandırır.

VIP Konya şoförlü Mercedes Vito araç kiralama hizmetleri günlük şoförlü araç kiralama ya da daha uzun vadeli olarak sunulan bir hizmettir. Bu durum ise tamamen hizmeti alacak müşterinin tercih ve durumuna göre belirlenmektedir. Bulunduğunuz şehirde bir şoförlü araç kiralama hizmetine sahip olacağınız gibi şehirlerarası şoförlü araç kiralama seçeneğini de tercih etmeniz mümkündür.

VIP Konya Şoförlü Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadardır?

VIP Konya şoförlü Mercedes Vito araç kiralama fiyatları araçların modellerini kiralanan gün sayısına veyahut da firmaya göre değişkenlik gösterebilmektedir. Klasik olarak bir araç kiralama fiyatları ile şoförlü olarak araç kiralama fiyatları arasında mutlaka bir fiyat farkı bulunur. Şoförler araç kiralama hizmeti ise şehirlerarası şoförler araç kiralama fiyatlarına nazaran daha yüksek tutulur. Bunun sebebi ise hizmet kalitesinin bir miktar arttırılmasıdır. Araç kiralama hizmetini almak için ise firmanın indirim zamanlarını takip etmek kişiye daha kazançlı fiyatlar aralığında hizmet almasını sağlayabilmektedir. Şoförlüğü de şoförsüz araç kiralandığı takdirde köprü, otoyol gibi ücretlerinde ekstra harcamaların kim tarafından karşılanacağını netleştirilmesi kiralama işleminin öncesinde belirlenmelidir.

VIP Konya Şoförlü Araç Kiralama Ek Masraf

Bazı araç kiralama firmaları tüm bu ek masrafları tek bir fiyat altında birleştirirken bazı araç kiralama firmaları da bu tarz yan masrafların hariç tutularak bir fiyat belirlediği görülür. Tüm bu şartlar ve seçenekler belirlendikten sonra ortalama olarak bir fiyat belirlenmiş olacaktır. Şoförlü araç kiralama hizmetleri saatlik başına ya da gün sınırlı olarak belirli bir fiyatlandırma yapılacaktır. Şoförlü araç kiralarken ise son derece konforlu ve emniyetli olması kişilerin seyahati sırasında keyif alarak varış noktasına ulaşmasını sağlar. Transfer hizmetlerinde kalabalıktan uzak özel ve temiz araçlar ile gidilecek yere en kısa sürede ve konforlu bir şekilde ulaştırılır.